בית של חום בלב הדרום

כפר הילדים "אמונה נווה לנדי" השוכן באבן שמואל, משמש בית חם  ל-75 בנים בגילאי 19-6.

הצוות המיוחד, המגוון והרב מקצועי שלנו עוטף אותם באהבה 24\7 בכל ימות השנה.

הילדים בכפר מתמודדים באומץ ובנחישות עם אתגרים רבים . הם בוחרים להתעלם מנקודת ההתחלה ולהסתכל הכי חזק קדימה, כל שעה היא התחלה חדשה, כל יום הוא תקווה לעתיד טוב יותר. העיקרון העומד בבסיס העבודה שלנו הוא האמונה ביכולתו של כל ילד, כן כל ילד זכאי להזדמנות, כל ילד יכול להצליח ולהגיע הכי רחוק שרק יבחר.

שתי מטרות עיקריות המנחות אותנו:

 

אז כיצד אנחנו עושים זאת?

 

הכפר מורכב מ5 קבוצות, בכל קבוצה 12-10 ילדים בגילאי 13-6, את ילדי הקבוצה עוטף צוות רחב ומקצועי שנועד לתת מענה לכל צורך:

 

 6-4 מדריכים,  שתי בנות שירות לאומי, רכז, ועובד סוציאלי .

בתי הבוגרים(גילאי 19-14) שלנו בקהילה מאפשרים הזדמנות אמיתית לחיים עצמאיים ומלאי תחושת סיפוק ועשייה בלתי פוסקת כל הדרך לשירות צבאי\אזרחי משמעותי ופותח דלתות.

                                                                                          

מערך התמיכה הטיפולי שלנו כולל:  מנהלת תחום הטיפול , פסיכולוגים, פסיכיאטרית, ומטפלות בתחומים שונים של הבעה ויצירה (גינון טיפולי, טיפול בבע”ח, טיפול במשחק, טיפול באומנות).נותנים מענה חם ומקצועי המאפשר למערכי התמיכה וההעצמה להמשיך ולפעול בשיא המרץ.

בכדי למצות את הכוחות שיש בכל ילד , אנו שמים דגש מידי יום על חשיפת הילדים למגוון רחב של תכנים ופעילויות, סדר היום שלנו מורכב מפעילויות חינוכיות ופרויקטים מגוונים הכוללים מוסיקה, ברייקדאנס, טיולים להכרת הארץ, רכיבה על סוסים, ימאות, אומנות ,שחייה בבריכה, שיעורי עזר פרטניים ועוד. אנחנו מתאימים לכל ילד תוכנית קידום אישית למימוש הפוטנציאל שטמון בו.  ​

 להעניק לילדים הזדמנות לחוות הצלחות מידי יום, ובכך מעניקים להם סיכוי לחיים טובים יותר.

חיים של ערכים ,משמעות ,

נתינה וסיפוק עצמי.​

​ 

ליצור מקום בטוח עבור הילדים, מקום המאפשר להם לעבור את תקופת הילדות בצורה מכילה ועוטפת. מקום שייתן להם הזדמנות לחוות ילדות שמחה ומאושרת .​

​ 

אמונה נווה לנדי